O inwestycji

Lubawska 14 to kameralne osiedle składające się z czterech nowoczesnych, dwupoziomowych apartamentów w budynku wielorodzinnym znajdującym się przy ulicy Lubawskiej 14 we Wrocławiu – Stabłowicach. Każdy z 4 apartamentów posiada własny garaż, ogródek oraz kominek.

Nasza oferta z pewnością spełni marzenia o mieszkaniu w nowoczesnym i kameralnym budynku, z możliwością relaksu we własnym ogródku w cichym i przyjaznym otoczeniu. Projektując budynek skupiliśmy się na wygodzie codziennego życia, chcąc by nowoczesny projekt nie tylko cieszył oczy, ale gwarantował maksymalny komfort jak również optymalne wykorzystanie przestrzeni zarówno w mieszkaniach jak i na zewnątrz inwestycji. Stworzyliśmy ją dla wszystkich, którzy chcą mieszkać w mieście, ale z dala od jego zgiełku i cenią sobie najwyższe standardy, wysoką jakość oraz ciekawą architekturę.

Świetna lokalizacja, w spokojnych Stabłowicach pozwala na szybki i komfortowy dojazd do centrum Wrocławia jak również umożliwia doskonałe połączenie z obwodnicą i bezproblemowy wyjazd z miasta.

 

To co nas wyróżnia:

  • nowoczesny i ergonomiczny design
  • wysoki standard wykończenia
  • wyjątkowa funkcjonalność i rozkład apartamentów
  • pomieszczenia dobrze doświetlone naturalnym światłem
  • przestronny garaż
  • atrakcyjna lokalizacja
  • szybki dojazd do centrum miasta, obwodnicy, lotniska
  • materiały budowlane renomowanych firm 

 

Oferujemy również usługi dodatkowe:

 

związane z realizacją wykończenia mieszkań (projekt, realizacja)

zagospodarowaniem ogródków (projekt, wykonawstwo).

 

Oferujemy także kompleksowe realizacje inwestycji pod klucz na podstawie indywidualnych projektów dla Klientów ceniących sobie czas, komfort i indywidualne podejście.

 

 

 

 

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.

+48 501 094 507

  biuro@3mj.pl

3MJ Sp. z o.o.
ul. Zachodnia 25/41
30-350 Kraków