O nas

3MJ Sp. z o.o. powstała z połączenia pasji oraz wieloletniego doświadczenia na rynku inwestycji budowlanych. To nasz pierwszy projekt na rynku wrocławskim, ale jesteśmy pewni, że dotychczasowe doświadczenie, profesjonalizm, dbałość o szczegóły oraz zamiłowanie do nieszablonowej, nowoczesnej architektury znajdzie uznanie wśród naszych klientów.

Cały proces budowlany, począwszy od wyboru lokalizacji pod inwestycję, poprzez projekt aż do jego realizacji jest przez nas wnikliwie analizowany, konsultowany i dopasowywany tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Indywidualny projekt inwestycji daje gwarancje optymalnego wykorzystania możliwości nowoczesnej architektury, pełnej funkcjonalności co w połączeniu z dbałością o szczegóły oraz jakością wykonania pozwala nam zaproponować naszym klientom produkt, z którego jesteśmy dumni i mówimy… zamieszkajmy w stylu SMART. Czyli: Solid (Solidnie), Modern (Nowocześnie), Active (Aktywnie), Relaxing (Relaksująco), True (Prawdziwie).

Tak zamieszkajmy – chcemy budować tak, by samemu chcieć mieszkać w realizowanych przez nas inwestycjach.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań.

 

Pozdrawiamy

Zespół 3MJ

 

 

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wszystkie wizualizacje zawarte w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Inwestor zastrzega możliwość nieznacznej zmiany wyglądu budynków i zagospodarowania terenu na etapie realizacji inwestycji. Zmiany te nie wpłyną na istotne cechy inwestycji oraz funkcjonalność budynków.

+48 501 094 507

  biuro@3mj.pl

3MJ Sp. z o.o.
ul. Zachodnia 25/41
30-350 Kraków